Предмет: Физика, автор: sofiyka34

Повз нерухомого спостерігача який стояв на березі озера за 6с пройшло чотири гребені хвиль , відстань між першим і третім гребенями становить 12м , визначити період коливань, швидкість поширення і довжину хвиль .

Ответы

Автор ответа: DedStar
15

Длина волны:

λ=12/2 = 6 м

Скорость:

V = λ/t = 6/6 = 1 м/с


Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kristinka2010g