Предмет: Физика,
автор: Аноним
Задача, не можу розвязати((
У посудину, що містить 2 кг води при температурі 10 градусів, помістили лід, що має температуру -50. після чого вода у посудині стала -4 градуси. якою була маса льоду?
vasyael:
чтобы прогреть лёд надо 330кДж/кг, а вода будет охлаждаться отдавая 4200Дж/кг.Зная ф-лу надо найти вес льда.
Ответы
Автор ответа:
18
m1=2кг вода, знайдемо теплоту, яку віддасть вода при охолодженні
t1=10град, до 0 градусів: Q1=cm(0-10)=4200*2кг*10град=84000Дж,
t2= -50 лід, і від 0 до -4град: Q1↓=L*m*(-4-0)=330кДж/кг*град*2кг*4=
t3= -4 суміш, =2640кДж. в сумі Q1+Q2=2724кДж.
______ теплота, потрібна для підвищення температури льоду в
m2--? льоду суміші з водою : Q2=L*m2*(t2-t3)=330кДж/кг*град *m2* _____________*46град=2724кДж,
m2=2724кДж/330кДж*46=0.18кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: jala1903
Предмет: Алгебра,
автор: timurmirzametov4
Предмет: Математика,
автор: nicolsi385728572
Предмет: Алгебра,
автор: Banan325