Предмет: Химия,
автор: Kotanskijj
Яка маса міді міститься в халькозині Cu2S масою 100 г?
Ответы
Автор ответа:
10
M(Cu2S) = 64 * 2 + 32 = 160 g/mol
w(Cu) = 128 / 160 = 0.8
m(Cu) = 0.8 * 100 = 80 g
Kotanskijj:
Спасибі!!
нез
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: dura85
Предмет: Математика,
автор: daanadautova50
Предмет: Химия,
автор: kasymayana7
Предмет: Математика,
автор: Новорожденный