Предмет: Химия,
автор: innysik51511
помогитеееееее????
Галогенопохідне насиченого вуглеводню має відносну масу 786. Склад цієї сполуки наступний:
C – 3,05% ;
I – 96,95%. Знайдіть: 1) кількість атомів Карбону; 2) кількість атомів галогену.
Ответы
Автор ответа:
1
1)786 ----- 100%
x=762 -----96.95%
762 грамм ЙОДа в веществе
762/127= 6 атомов йода в веществе(Ответ 2)
2) 786------100%
x= 24 ------3.05%
24 грамм Углерода в веществе
24/12= 2 атома углерода в веществе(Ответ 1)
x=762 -----96.95%
762 грамм ЙОДа в веществе
762/127= 6 атомов йода в веществе(Ответ 2)
2) 786------100%
x= 24 ------3.05%
24 грамм Углерода в веществе
24/12= 2 атома углерода в веществе(Ответ 1)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: elvinasuleymanova7
Предмет: Английский язык,
автор: sofiasigitova62
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kurmangazypilal
Предмет: Математика,
автор: lozovskaya2004