Предмет: Физика,
автор: Фумиха
11 БАЛЛОВ!!!
Судно йде рівномірно зі швидкістю 28,8 км/ч. Який шлях подолає судно за 1,5 ч
Ответы
Автор ответа:
0
s = v * t
s = 28,8 * 1,5 = 43,2 км
s = 28,8 * 1,5 = 43,2 км
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Evrika84
Предмет: Информатика,
автор: kukukiki07
Предмет: Литература,
автор: komardesik
Предмет: Математика,
автор: arinalar2004