Предмет: Физика, автор: maxiimov4l55

яку швидкість набуде автомобіль при гальмуванні з прискоренням 0.5 м/с через 10с від початку гальмування, якщо початкова швидкість 72 км/год.
Хелп

Ответы

Автор ответа: Аноним
1
72 км \ ч = 20 м \ с
v = v0 + at
v = 20 + 0,5 * 10 = 25 + 5 = 30 m \ c
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vikaveli4ko09
Предмет: Обществознание, автор: Лихач4ок112