Предмет: Химия,
автор: levanchuk200318
Срочно!!!Обчисліть масу K2SO4,що необхідно додати до 100 мл 8відсоткового калій сульфату (густина p=1,07г/мл),щоб подвоїти масову частку речовини в розчині
Ответы
Автор ответа:
0
100×0.08×1.07= 8.56 грамм чистой соли в растворе имеется. 100×1.07=107 грамм масса раствора
Составляем уравнение
0.16= (x+8.56)/107+x
x=10.2 грамма
Ответ: 10.2 грамма
Составляем уравнение
0.16= (x+8.56)/107+x
x=10.2 грамма
Ответ: 10.2 грамма
mariaupmusic2001:
Обчислить масу K2SO4 которую необходимо добавить к 100 мл 8 процентного сульфата калия (плотность 1.07), чтобы удвоить массовую долю вещества в растворе.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: cacetus
Предмет: Математика,
автор: trollgetroll07
Предмет: Математика,
автор: aydo72
Предмет: Математика,
автор: раш5