Предмет: Физика,
автор: oleksandraamelin
визначте скільки необхідно теплоти для випаровування 200 г води, взятої при температурі 50 градусів
Ответы
Автор ответа:
8
Q = cm(t1 - t )
Q = 4200 * 0,2 * 50 = 42000 Дж
Q = 4200 * 0,2 * 50 = 42000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: the2021
Предмет: Геометрия,
автор: amirhodjaev7
Предмет: Математика,
автор: Karimovv707
Предмет: Математика,
автор: ильдар49
Предмет: Алгебра,
автор: SHaderSK