Предмет: Физика,
автор: Fed2005dzvin
автомобіль на шляху 110 км витратив 6,9 кг бензину. середня потужність, яку розвивав двигун , дорівнював 13 кВт,а середня швидкість руху 75км/год. визначте ККД двишуна. питома тепдота згоряння бензину 46 МДжна кг
Ответы
Автор ответа:
12
Теплота сгорания 6.9кг бензина: Q=6.9*46МДж=317.4МДж,,
Затраченная энергия за время Рзатр.=1.46ч13квт=19квт, переведём Рз вкт/час и в Дж: Рз=19000*3600с=68400000Дж.
кпд=Рполез/Рзатр.*100%=317400000/68400000 *100%=21.5%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: veronika152562
Предмет: Английский язык,
автор: yarovayaolesa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 19750503