Предмет: Физика,
автор: UroBoross
Яка потрібна гальмуюча сила щоб автомобіль масою 2 тони зупинився на відстані 50 за 5с?
Ответы
Автор ответа:
2
По формуле:
V=V0-a*t и S=V0*t - a*t^2 / 2
по условию
0 = V0 - a*5
50 =V 0*5 - a*25 / 2
отсюда
а = 4 м/сек^2
V0 = 20 м/сек
Сила торможения :
F = ma = 2000*4 = 8000 H
Похожие вопросы