Предмет: Физика,
автор: nastyllik21
У воду масою 1 кг, що має температуру 30°С, поклали лід масою 500 г, температура якого 0°С. яка температура встановиться в посудині??
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
40
Вода , остывая до 0 С градусов , может передать льду количество теплоты Q1=cmt=126kДж.Для плавления всего льда необходимо количество теплоты Q2=лямбда*m=165кДж.Поскольку Q2>Q1 ,полного плавления льда не произойдет , в сосуде будут находится вода и лед при температуре 0С градусов.
kurshavel112:
Вода, остигаючи до 0 С градусів, може передати льоду кількість теплоти Q1=cmt=126кДж.Для плавлення всього льоду необхідна кількість теплоти Q2=лямбда * m=165кДж.Оскільки Q2>Q1 ,повного плавлення льоду не відбудеться , в судині будуть знаходиться вода і лід при температурі 0С градусів.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: specianelena77
Предмет: Химия,
автор: aahah1076
Предмет: Алгебра,
автор: sonyaverner00
Предмет: Математика,
автор: mlevinaAmy
Предмет: Математика,
автор: маша1580