Предмет: Химия,
автор: uneborak
СРОЧНО!!!!!!!!!!!!
Визначити масову частку всіх елементів у сполуці C2H5OH?
Ответы
Автор ответа:
4
C6H12O6 Mr= 180
W(C) = 6*12 / 180 * 100% = 40%
W(H) = 1*12 / 180 * 100% = 6.7%
W(O) = 6*16 / 180 * 100% = 53.3%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sakirovafatima08
Предмет: Русский язык,
автор: znika913
Предмет: Английский язык,
автор: evamalygina2020
Предмет: Алгебра,
автор: Loliloppo
Предмет: Математика,
автор: elyafajzullina