Предмет: Физика,
автор: Аноним
Визначити заряд на обкладинках конденсатора електроємністю 5 мікро Ф, якщо різниця потенціалів 600В
Ответы
Автор ответа:
5
q = C*U = 5*10^-6 Ф*600В = 3*10^-3 Ф = 3мФ.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: fttima
Предмет: Химия,
автор: RayMeee
Предмет: Математика,
автор: timorlik333
Предмет: Математика,
автор: 2307101076
Предмет: История,
автор: Женька091