Предмет: Математика,
автор: melnykveroni608
Скільки коштує 9кг цукерок якщо за 4кг таких цукерок заплатили 110грн
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:247,5грн
Пошаговое объяснение:
9-4=5
4-110грн
5-х грн
5•110/4=137,5грн
137,5+110=247,5грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: rogushkinamm
Предмет: Русский язык,
автор: ryabovavaleria777
Предмет: Математика,
автор: zhassarzhubanaliyev
Предмет: Литература,
автор: vikasad92