Предмет: Математика, автор: melnykveroni608

Скільки коштує 9кг цукерок якщо за 4кг таких цукерок заплатили 110грн

Ответы

Автор ответа: olkinvladimir2016
3

Ответ:247,5грн


Пошаговое объяснение:

9-4=5

4-110грн

5-х грн

5•110/4=137,5грн

137,5+110=247,5грн

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ryabovavaleria777