Предмет: Химия,
автор: Ondrishko
Визначити масову частку купрум (II) сульфату в розчині , одержанному при розчині 100 г мідного купоросу в 500 г розчину сульфату купруму з масовою часткою речовини 6,4%.
Терміново!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
500 * 0.064 = 32
100 +32 = 132
500 + 100 = 600
132 / 600 = 0/22 = 22%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ssyrov
Предмет: Математика,
автор: rymtayeva10
Предмет: Алгебра,
автор: ntasbulatov148
Предмет: География,
автор: smonsaz
Предмет: Математика,
автор: Евген1233