Предмет: Физика,
автор: gameover123411
Довжина пружини дорівнює 12 см.Щоб зменшити довжину пружини до 8 см , потрібно прикласти силу 2.4 Н. Якою є жорсткість пружини?
Ответы
Автор ответа:
6
Fупр. = k*|∆X| = k*(|X-Xo|);
k = Fупр./(|Х-Хо|) = 2,4Н/(|0,08-0,12|)м = 2,4/0,04 = 60Н/м.
k = Fупр./(|Х-Хо|) = 2,4Н/(|0,08-0,12|)м = 2,4/0,04 = 60Н/м.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ubaydilaxolmatov
Предмет: Музыка,
автор: petrovochka22
Предмет: Математика,
автор: kamgrimax17032009
Предмет: Математика,
автор: lenashmyglewa
Предмет: История,
автор: yumimikoto200