Предмет: Химия,
автор: innapar
Прошу помогите пожалуйста очень важно помогите
Визначте масу води , в якій потрібно розчинити 140 r калійної селітри щоб приготувати розчин з масовою часткою солі 0,1
Ответы
Автор ответа:
11
w(KNO3)=m(KNO3)/m(р-ра)
m(р-ра)=m(KNO3)/w(KNO3)=140г/0,1=1400г
m(H2O)=1400г-140г=1260г.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ksenyaezhkova7233
Предмет: Математика,
автор: alexmaps3482
Предмет: Математика,
автор: leonmagon5401
Предмет: Математика,
автор: АнастасияПолянкова