Предмет: Физика, автор: slivkishow111

Швидкість руху кулі дорівнює 680 м/с. На скільки раніше куля влучить в мішень, розташована на відстані 1360 м, ніж до мішені долине звук пострілу

Ответы

Автор ответа: salemzhan2000
66

S=1360

V1=680

V2=340

t=?

t=S/(v1-v2)=1360/(680-340)=4c

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: amoanrafik
Предмет: Алгебра, автор: TheGangee