Предмет: Химия,
автор: alex22343
при спалюванні 5,6 л газоподібного вуглеводню утворився карбон(іv) оксид об’ємом 22,4 л (н.у.) і 22,5 г води. знайдіть формулу сполуки. Помогите! Срочно
Ответы
Автор ответа:
43
CxHy+O2=CO2+H2O
M(H2O)=18
CxHy CO2 H2O
n = 5,6/22,4 : 22,4/22,4 : 22,5/18
n = 0,25 : 1 : 1,25
n = 1 : 4 : 5
CxHy+O2= 4CO2+5H2O
C4H1O сполука - бутан
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bolatkhan19
Предмет: Русский язык,
автор: Eduard3560
Предмет: Математика,
автор: vucfaigf
Предмет: Математика,
автор: малыш3580
Предмет: Литература,
автор: ustinovaa2004