Предмет: Химия,
автор: dianasolodka12
Будь ласка допоможіть!
Обчисліть масове співвідношення атомів магній карбонату,яка складається з одного атома Магнію, одного атома Карбону і трьох атомів Оксигену.
Ответы
Автор ответа:
1
MgCO3(3 внизу)=24+12+48=84(Mr)
W(Mg)=24:84•100%=29%
W(C)=12:84•100%=14%
W(O)=48:84•100%=57%
W(Mg)=24:84•100%=29%
W(C)=12:84•100%=14%
W(O)=48:84•100%=57%
dianasolodka12:
Дуже дякую)))
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Kobayashii
Предмет: Математика,
автор: snar95
Предмет: Геометрия,
автор: seeeeeend
Предмет: География,
автор: Semeon123