Предмет: Физика,
автор: dschablanov
Скільки теплоти треба затратити щоб випарити 200г спирту взятого за температури кипіння 78градусів? Питома теплота пароутворення спирту 850 кДж\кг?
Ответы
Автор ответа:
15
λ = 850 кДж/кг = 850 000 Дж/кг
m = 200 г = 0,2 кг
Энергия тратится только на испарение спирта
Q = λ · m = 850 000 · 0,2 = 170 000 (Дж) = 170 кДж
Ответ: 170кДж
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: egoryk02
Предмет: Литература,
автор: markushapro
Предмет: Математика,
автор: Adel201203
Предмет: Литература,
автор: voroch4
Предмет: Математика,
автор: Sveta543646