Предмет: Химия, автор: didyklidiya

Визначити формулу речовини за масовою часткою та масою елемента

Приложения:

Ответы

Автор ответа: informatikschop22sei
1

7. Масова частка елементу 87,5%, то

ЕН4

w(Е)=87,5%

Е-?

1. атомну масу Е позначимо через х

2. Знайдемо молярну масу сполуки М(ЕН4)=(х+4)

(100- 87,5)% Н  важить 4г

а 100% сполуки важить  (х+4) г

Розвязуємо 12,5*(х+4)=4*100

12,5х+50=400

х=28  Si


1.

w(S)=48%


Ме2S3


Ме-?


1. атомну масу Ме позначимо через х


2. Знайдемо молярну масу сульфіду М(Ме2S3)=(2х+32*3)=2х+96


48% S  важить 96 г


а 100% сульфіду важить  (2х+96) г


Розвязуємо 48*(2х+96)=96*100


96х+4608=9600


х=52  Хром



Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: sergeckurockin744