Предмет: Химия,
автор: boyarinova1987
Помогите решить задачу!Певна кiлькiсть металу,молярна маса еквiвалента якого дорiвнюе 28г/моль,витiсняе з кислоти 700мл водню за нормальних умов.Знайти масу металу,що вступила в реакцiю?
Ответы
Автор ответа:
0
700 мл = 0,7 л
Кол-во молей водорода (Н2) 0,7 / 22,4 = 0,0312
Масса метала 28г/моль *2 * 0,0312 = 1,74 г (железо)
Кол-во молей водорода (Н2) 0,7 / 22,4 = 0,0312
Масса метала 28г/моль *2 * 0,0312 = 1,74 г (железо)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sadyrbekova24021997
Предмет: Обществознание,
автор: filfal789
Предмет: География,
автор: laila53
Предмет: Литература,
автор: srg7777