Предмет: Химия,
автор: vlager105y89
Яку масу калію з масовою часткою домішок 10% потрібно взяти, щоб під час його взаємодії з етанолом виділилось 4,48 л водню (н.у.)?
Ответы
Автор ответа:
26
V(Н2)=4,48 л
W дом=10%
m(К)технічний-?
n (Н2)= V/ Vm=4,48/22,4=0,2 моль
2К+ 2С2Н5ОН = 2С2Н5ОК + Н2
n (К)= 2 n(Н2)=0,2*2=0,4 моль
m(К)= n*М=0,4*39=15,6 г
m(К)технічний= m(К)/W(К)=15,6/0,9=17,33 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mubaraksaidalin2701
Предмет: Русский язык,
автор: kabdulmanapovi2512
Предмет: Математика,
автор: лоро1
Предмет: Математика,
автор: fatimagucgevа