Предмет: Химия,
автор: varendach
Масова частка карбону у вуглеводні становить 84% відносна густина вуглеводню за воднем становить 25. визначити молекулярну формулу вуглеводню
Ответы
Автор ответа:
4
M(CxHy)=Mr(CxHy)
W(C)=x*Ar(C)/Mr(CxHy)*100%=84%
W(H)=x*Ar(H)/Mr(CxHy)*100%=16%
x=W(C)*Mr(CxHy)/Ar(C)*100%=84*100/12*100=7
Y=W(h)*Mr(CxHy)/Ar(h)*100%=16*100/1*100=16
C7H16
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dsalasdllsd
Предмет: Литература,
автор: kamilla491
Предмет: Математика,
автор: mgulnurlove
Предмет: Математика,
автор: галя1510
Предмет: Химия,
автор: kocheleva3007