Предмет: Физика, автор: fedechka20

Відстань від уявного зображення предмета до збиральної лінзи, оптична сила якої 2 дптр, становить 0,4м. Визначте відстань від лінзи до предмета.

Ответы

Автор ответа: DedStar
48

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D = 2 дптр

f = 0,4 м

____________

d - ?

Фокус линзы:

F = 1 / D = 1 / 2 = 0,5 м

Поскольку изображение мнимое, то

1/F = 1/d - 1/f

1/d = 1/F + 1/f

d = F·f / (F+f)

d = 0,5·0,4 / (0,5 + 0,4) ≈ 0,22 м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nurshat45
Предмет: Биология, автор: hellamassa9