Предмет: Физика,
автор: Fukurolife
період обертання тіла становить 8 годин. визначте радіус орбіти, якщо швидкість руху по колу дорівнює 1200м/с
Ответы
Автор ответа:
74
За один оборот тело проходит путь s=2πr
v=s/t
v=2πr/t
r=vt/2π=1200*28800/2π≈5,5*10⁶ м=5500 км
Ответ: 5500 км
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: crystalyx6272
Предмет: Математика,
автор: ksuvas2016
Предмет: Математика,
автор: nastakurdova270
Предмет: История,
автор: minnibaevaalina
Предмет: География,
автор: ageran2017