Предмет: Химия,
автор: anastasia1064
Помогитеее Дам бали обчислити масу магнію у 80 г його оксиду
Ответы
Автор ответа:
0
M(MgO)=24+16=40г/моль
в 40г оксиду міститься 24г магнію
а в 80г оксиду міститься Хг магнію
40/80=24/х
х=80*24/40=48г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: rte7hwkk4t
Предмет: Математика,
автор: Serikkairliev
Предмет: Литература,
автор: bebra3340
Предмет: Литература,
автор: ygycyxyf
Предмет: Биология,
автор: 1516171819