Предмет: Физика,
автор: apierce
Срочно!
Відстань між пластинами плоского конденсатора дорівнює 1мм. Чому повинна дорівнювати площа пластин, щоб електропровідність була 1мкФ?
Ответы
Автор ответа:
3
дано C=1*10^-6Ф d=0,001м S-?
С=Eo*S\d
S=C*d\Eo=1*10^-9\8,85*10^-12=113 м2
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: gulnozag993
Предмет: Математика,
автор: danilkinamama
Предмет: Русский язык,
автор: stasnikolaenka
Предмет: Физика,
автор: Алина13810
Предмет: Литература,
автор: Кристя221