Предмет: Физика, автор: pavlo21052002

визначити червону межу фотоефекту для натрію якщо робота виходу електронів 4,2е.в

Ответы

Автор ответа: vvbarashovsky
9

дано А=4,2 эВ    л-?

hv=Ав

h*c\л=Ав

л=h*c\Aв=6,63*10^-34*3*10^8\4,2*1,6*10^-19=2,96*10^-7м=296нм

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: abdykadyrovaamina364
Предмет: Алгебра, автор: Evgenii20Zhukov