Предмет: Физика,
автор: anastasia1064
літак рухаючись зі швидкістю 1000 км/ год подолав відстань 1600км .на зворотній шлях він затратив 2,4год .яка середня швидкість руху літака????
Ответы
Автор ответа:
5
v ср = (S1 + S2) / (t1 + t2) = (S + S) / (S/v1 + t2) = 2 / (1/v1 + t2/S) =
= 2 / (1/1000 + 2,4/1600) км/час = 800 км/час
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: suleimenovaadina42
Предмет: Алгебра,
автор: elnef2021
Предмет: Алгебра,
автор: Leylawabrawl
Предмет: История,
автор: byanyushis03
Предмет: Математика,
автор: алла214