Предмет: Физика, автор: svetoshkako

Мені дужє терміново
На якій відстані від збиральної лінзи треба розташувати предмет висотою 4 см, для того, щоб на екарні, який знаходится на відстані 3м від лінзи отримати зображення предмета висотою 80 см?


Аноним: Напиши на русском, я не понимаю, может помогу
Аноним: Это же русский сайт, тут лучше писать по русски

Ответы

Автор ответа: AndriyCherpak
2

Дано:

H=80cм

f=300cм

h=4cм

Знайти:

d-?

f/d=H/h

d=f*h/H

d=300*4/80=15cм

Відповідь: на відстані 15см

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: dianakudaseva49