Предмет: Физика,
автор: sasha150440
Індуктивність котушки 0,1 мГн. При якому струмові енергія магнітного поля 98мкДж?
Ответы
Автор ответа:
6
Дано: W=98 мкДж = 98*10 ⁻⁶ Дж, L=0.1 мГн =0,1*10⁻³ Гн
Знайти: І-?
Розв'язання: W = (LI²)/2
I=
I== 14*10⁻⁵ (A)
Відповідь: 14*10⁻⁵ A
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: andreymironov20047
Предмет: Алгебра,
автор: POMOSHN1K
Предмет: Русский язык,
автор: batman22813371111
Предмет: Химия,
автор: satia1998
Предмет: Алгебра,
автор: trerek