Предмет: Физика,
автор: gritcynaalina1234
Яку кількість теплоти випромінює провідник опором 50 Ом за 15 хвилин при силі струму в ньому 3 А?
Ответы
Автор ответа:
37
Дано:
R = 50 Ом
t = 15 хв = 15 * 60 = 600 + 300 = 900 (с)
I = 3A
Q - ?
Розв'язок
По закону Джоуля - Ленца:
Q = I²Rt
Підставляємо:
Q = 3 * 3 * 50 * 900 = 9 * 900 * 50 = 81 * 5000 = 405000
[Q] = А * А * В/А * с = A * B * c = Вт * с = Дж
Відповідь: 405000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: farzali879
Предмет: Математика,
автор: rostislavkholod
Предмет: Русский язык,
автор: artursarain14
Предмет: Химия,
автор: Madrimov
Предмет: Математика,
автор: zaraarab80