Предмет: Физика, автор: ЕйнштейнАльберт

Геологи заклали вибухівку, під'єднавши до неї бікфордів шнур, завдовжки 12 м. На якій відстані пребуватимуть геологи під часс вибуху якщо бігтимуть зі швидкістю 4 м.с. Швидкість поширення вогню у шнурі 8 см.с .

Ответы

Автор ответа: cvvkl
37

t = L / v₂ = 12 м / 0,08 м/с = 150 с

S = v₁ * t = 4 м/с * 150 с = 600 м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: samina2176
Предмет: История, автор: temirtayzarina
Предмет: Математика, автор: школьная146