Предмет: Физика,
автор: lora2222
Яка фокусна відстань збиральної лінзи з оптичною силою 2,5 дптр?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
D = 2,5 дптр
F - ?
=========
Оптическая сила линзы - это величина, обратная её фокусному расстоянию.
D = 1 / F
F = 1 / D = 1 / 2,5 = 0,4 м или 40 см
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Sabriya001
Предмет: Английский язык,
автор: chikynksenya
Предмет: Алгебра,
автор: zhuldyz090709
Предмет: Химия,
автор: kdr15
Предмет: Математика,
автор: Настенька2006год