Предмет: Химия,
автор: nikanomer1
Масові частки Натрію, Сульфуру та оксигену в сполуці становлять відповідно 32,39%, 22,54% і 45%. Знайдіть формулу речовини якщо відносна молекулярна маса становить 142
Ответы
Автор ответа:
2
N(Na)=142*32,39/23*100=2
N(S)=142*22,54/32*100=1
N(O)=142*45/16*100=4
Na2SO4
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: louvnn3444
Предмет: Английский язык,
автор: fokib54
Предмет: Математика,
автор: madeevasofa7
Предмет: Математика,
автор: еленка45
Предмет: Математика,
автор: Аноним