Предмет: Физика,
автор: tartugaknow
Графік залежності рівномірного прямолінійного руху має вигляд:
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
u=s/t
u=20/8=2,5 м/с
Ответ: u=2,5 м/с
Автор ответа:
1
ФОРМУЛА:V=s:t
V=20:8=2,5 м/с
V=2,5 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: amantaiazamat2008
Предмет: Геометрия,
автор: elizaveta56498
Предмет: Геометрия,
автор: rulakovanasta
Предмет: Музыка,
автор: bat8
Предмет: Биология,
автор: DiankaDiasha