Предмет: Физика,
автор: nellyavoskresenskaya
Знайти коефіцієнт поверхневого натягу води, якщо в капілярі діаметпом 1 мм, вона піднімається на висоту 32,6 мм
Ответы
Автор ответа:
12
h=4*сигма/p*g*d сигма=h*p*g*d/4=32,6*10^-3*10^3*10*10^-3/4=81,5*10^-3 Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bekmurattemirbaev
Предмет: Физика,
автор: xudoyberdiyevagulasa
Предмет: Право,
автор: mmosa9916
Предмет: Физика,
автор: Леноч41
Предмет: География,
автор: hkrivpefoflfi