Предмет: Физика,
автор: Дарен369
До кінця стержня завдовжки 10 см і масою 10 кг підвісимо вантажі 40 і 10 кг . Де необхідно встановити стержень щоб він перебував у рівновазі?
Ответы
Автор ответа:
2
L1/L2=m2/m1
40/10=L1/L2
4L1=L2
8L1=2L2
Отже, L1=8см, L2=2см
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: koleckinkola900
Предмет: История,
автор: nastik777kulih
Предмет: Литература,
автор: olgalakonen126
Предмет: Математика,
автор: Аноним