Предмет: Физика,
автор: Евгеша1981
Обертова частота руху компакт диска 60 -1. Визначте приблизну швидкість руху точки компакт диска яка розташована на відстані 5 см від осі обертання
flamefreeme:
Хочу уточнити,обертова частота диска(Т)=60 у -1 степені(60^-1)?
Ответы
Автор ответа:
46
r=5см.=0.05м.
Т=1/n,де n-обертова частота;
T=1/60с.
v=2πr/T,де r-радіус диска,T-період обертання;
v=2*3.14*0.05м./1/60с.=0.314м./1/60с.=0.314м.*60с=18.84м./с.
Відповідь:18.84м./с.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: zolqa4613
Предмет: География,
автор: bbkzhansaya009
Предмет: Литература,
автор: Uragan5290
Предмет: Алгебра,
автор: rezdar01
Предмет: Химия,
автор: angelochekzluk