Предмет: Химия, автор: come23

яка маса солі утвориться в результаті пропускання со2 масою 0.88 г крізь розчин барій гідроксиду масою 50 г і масовою часткою лугу17,1 %

Ответы

Автор ответа: wowa0312
0

50 г х г

Ba( OH)2+ 2CO2- BaCO3+ H2O

173г 197 г

Mr ba(oh)2 = 137 + 36 = 173 г

Mr BaCO3 = 137+ 12 + 48 = 197г


Х = (50*197 )/ 173 = 56.9 г

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: stjhhhhhhhhhhhhw
Предмет: Математика, автор: даша1816