Предмет: Химия,
автор: garvatdima
Який об’єм вуглекислого газу виділиться при спалюванні ацетилену об`ємом 5л (н.у)?
Ответы
Автор ответа:
6
Дано:
V(HC≡CH)=5 л
Знайти:
V(CO₂)-?
Розв'язок.
2HC≡CH + 5O₂ => 4CO₂+2H₂O
Як бачимо, в реакції беруть участь газоподібні речовини,тому їх коефіцієнти показують не тільки кількість але й об'еми. Тому з рвняння реакції слідує, що V(CO₂) = 2V(HC≡CH)
V(CO₂) = 2*5 л = 10 л
Відповідь: 10 л
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Russia6774
Предмет: Право,
автор: ksushapankina4067
Предмет: Английский язык,
автор: danakadirbay
Предмет: Алгебра,
автор: lupedu75
Предмет: Математика,
автор: Marian02