Предмет: Физика,
автор: yarynkanovitska12
Яку роботу треба виконати, щоб з цеглин, які лежать на землі, скласти стовпчик з 10 цеглин? Маса однієї цеглини m, товщина h.
Срочно!!
Ответы
Автор ответа:
0
Масса стопки 10*m. Центр масс стопки расположен на расстоянии S=10*h/2=5*h A=F*S=10*m*g*5*h=50*m*g*h
vvbarashovsky:
таня
Автор ответа:
1
начальное положение центра тяжести h1=h\2
конечное положение стопки кипичей h2=10h\2=5h
M=10*m
А=10mg(h2-h1)=45*mgh- ответ
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: fillverh
Предмет: Геометрия,
автор: Senavn
Предмет: Литература,
автор: annaanet120
Предмет: История,
автор: Romashka200212
Предмет: Математика,
автор: mashamindlina