Предмет: Химия, автор: pleshan93

Обчисліть масу цукру й води, необхідних для приготування 180 г розчину з масовою часткою цукру 15 %.

Ответы

Автор ответа: inna15tkachenko
22

Маса цукру=15%*180г/100%=27г

Маса води=180г-27г=153г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: irinacigrin702Irina
Предмет: Литература, автор: аля812