Предмет: Химия,
автор: vitalina1501200366
скільки нітробензину витрачаються для добування аніліну масою 200г , якщо його практичний вихід становить 95%?
Ответы
Автор ответа:
5
Возможно, как-то так
Приложения:
Автор ответа:
4
C6H5NO2+ 3H2 = C6H5NH2 + 2H2O
mтеор. (C6H5NH2) = 0,95*200г= 190г
M(C6H5NO2) = 123 г/моль
M(C6H5NH2) = 93 г/моль
Пусть масса нитробензена - х г
х/123=190/93
х=123*190/93=251,3 г
Ответ: 251,3 г нитробензена
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vladislava995699
Предмет: Геометрия,
автор: eptept617
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: yukina14rozalin
Предмет: Математика,
автор: толя87
Предмет: Математика,
автор: bgabachiev