Предмет: Биология,
автор: dashabrovkina
Із дроту завдовжки 12 м виготовили глобус. Усі відрізки між найближчими точками з'днань однакові і становлять четверть дуги кола.За який мінімальний проміжок часу мурашка перебуває: 1) у всіх точках дротяного глобусу; 2) у шести точках з'днання? Швидкість бігу мурашки - 5 см/с
Ответы
Автор ответа:
33
1)
12м = 1200см
5см/с = 1м/20с
12м/240с
240с;
2)
всіх є 6 точок, починаючи з точки 1 → 2 → 3 → 4 → 5 а точка 6 це є точка 1.
Отже мурашка пройшла 5 відрізків.
5 відрізків = 5м
5м/100с
Відповідь: 1) 240с; 2) 100с.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: varvara13909
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: eva3745
Предмет: Физика,
автор: koroliokn
Предмет: Химия,
автор: smarkelova
Предмет: Литература,
автор: havapataeva