Предмет: Химия,
автор: ketrin654322
Як приготувати 200 мл розчину (густина розчину 1,05 г/моль) з масовою часткою барій хлориду 15%?
Ответы
Автор ответа:
0
m(розчину)=200*1,05=210г
m(BaCI2)=21*15/100=31,5г
m(H2O)=210-31,5=178,5г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kitkettr
Предмет: Физика,
автор: egormirgorodec025
Предмет: Математика,
автор: lubasokolova2021
Предмет: Математика,
автор: alen42