Предмет: Физика, автор: viktoria25461

З якою силою діє магнітне поле з індукуією 1,5 Тл. на провіднику довжиною 30см, розміщений паралельно вектору індукції? Сила струму в провідника дорівнює 2А

Ответы

Автор ответа: tana20101997
0

F=I*B*L*sina  a=0  sin0=0   F=0

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: usbroblox111
Предмет: Алгебра, автор: august7447