Предмет: Химия, автор: bondarenko145

Розчинність гідроксиду літію при 60 градусах дорівнює 13,8 г. Яка масова доля його?
А)17,16%
Б)20,77%
В)12,13%
Г)9,45%

Ответы

Автор ответа: fomenkinho
2

Дано

m(LiOH) = 13.8 г

m(H2O) = 100 г

Решение

m = m(LiOH) + m(H2O) = 13.8 + 100 = 113.8 г

w(LiOH) = m(LiOH) / m = 13.8 / 113.8 = 0.1213 = 12.13%

Ответ: 12.13%

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: viktoriiadubynchuk13